Понеділок, 29/Квітня/2024, 6:09 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Баламутівський ЗЗСО

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт керівника

 

Звіт директора Баламутівського ЗЗСО

про діяльність закладу освіти в 2022-2023 р.

Завантажити повний текст звіту ТУТ

        Завантажити презентацію ТУТ

Баламутівський ЗЗСО, заснований на праві комунальної власності, засновник Закладу Юрковецька сільська рада. Органом управління Закладу є відділ освіти  Юрковецької сільської ради. Головною метою Закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття дошкільної, початкової, базової та повної середньої освіти.

Головними завданнями Закладу є:

  • Створення умов для здобуття дошкільної, початкової, базової та повної середньої освіти на рівні не нижчому від Державних стандартів;
  • Виховання морально і фізично здорового покоління;
  • Розвиток природних позитивних нахилів, здібностей та обдарованості, творчого мислення, потреб і вміння самовдосконалюватися;
  • Формування громадянської позиції, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії;
  • Виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв української нації, державної мови, національних цінностей;
  • Виховання свідомого ставлення до свого здоров’я як найвищої соціальної цінності.

Заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», іншими законодавчими актами Верховної Ради України, указами Президента України,    постановами Кабінету Міністрів України, наказами  Міністерства освіти і науки України, інших органів центральної виконавчої влади, рішеннями місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, власним Статутом.

Робота педагогічного колективу в 2022/2023 н.р. була спрямована на реалізацію Стратегії діяльності. Основними стратегічними напрямками роботи ЗЗСО є:

1.Освітнє середовище. Система збереження та зміцнення здоров’я учня та вчителя Якість організації освітнього процесу, вдосконалення інформаційного простору. Безпечна школа. Попередження булінгу.

2. Система оцінювання здобувачів освіти. Забезпечення виконання Державних стандартів – якість освіти. Задоволення освітніх потреб

3. Педагогічна діяльність. Методичне і кадрове забезпечення. Реалізація Концепції НУШ.

4. Управлінські процеси. Партнерство в освіті. Формування іміджу закладу освіти. Розбудова громадсько-активної     школи. Матеріально-технічне забезпечення.

 

 

 

Кількісний склад працівників закладу освіти

Педагогічних працівників – 29

Працівники закладу – 13

У закладі навчається 174 учні.

Кількість класів:  11. Середня наповнюваність класів становить 15,8  учнів.

Працює 29 учителів, із них:

17 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;

5 – «спеціаліст першої категорії»;

5 – «спеціаліст другої категорії»;

2 – «спеціаліст»;

11 вчителів – педагогічне звання «Старший вчитель»

У закладі працює медична сестра, 13 осіб обслуговуючого персоналу.

Проектна потужність школи – 464 учнів. У 2021/2022 навчальному році до закладу підвозяться 16 учнів.

У закладі обладнано 13 навчальних кабінетів та класних кімнат. До послуг учнів актова та спортивна зали, бібліотека, 1 комп’ютерний клас, майстерня, їдальня, медичний кабінет спортивний майданчик, багатофункціональний спортивний майданчик, ігровий майданчик для дітей. В закладі діє  музей «Батьківська Світлиця»).   Для підвищення професійного рівня вчителів у закладі працює методичний кабінет.

Кабінети інформатики, бібліотека, адміністративні кабінети забезпечені комп’ютерами та мультимедійним обладнанням. Створена локальна мережа Internet. Класні кімнати для 1-4 класів, які навчаються за програмою Нової української школи, забезпечено комп’ютерами, телевізорами, принтерами, ламінаторами та необхідним навчальним обладнанням. Усі наявні у закладі комп’ютери підключені до мережі (100 Мбіт/с – завантаження, 100 Мбіт/с – відвантаження), наявна мережа Wi-Fi у комп’ютерних класах (безпечним – інтернет-фільтри) доступом.

 

Вхід на сайт
Пошук
Калькулятор